Unnadó ile Bebek, Anne ve Çocuk Alışverişi Pahalı olmaktan çıkıyor!

Unnadó online alışveriş sitesi #NilgünveDemetle #heranneözeldir etkinlik sponsorlarımızdan biriydi. Bizlere Nivea bebek ürünlerinden oluşan bir çanta ile indirim çekleri yollamışlardı,  tekrar çok teşekkür ediyoruz.

 

Unnadó‘yla henüz tanışmayanlar varsa kısaca bahsetmek isterim.
Minik yeğenim doğduktan sonra sıkça alışveriş yaptığım bir siteydi. Son dönemde yenilendi ve gelişti.

 

Sadece bebekler için değil, anne ve çocuklar için de tüm ihtiyaçları gidermeye yönelik (tekstil, oyuncak, organik ürünler, kozmetik gibi)  ürün grupları var.Özellikle eğitici oyuncak ve eğitim setlerindeki zengin ürün grupları dikkat çekici. Ayrıca bu ürünleri kampanyalarda  %90’a varan indirimlerle satın alma imkanı sunuyor.

 

Sitede alışverişin
yanında,  annelerin ve anne adaylarının  ilgisini çekebilecek birçok bilginin yer aldığı  “KeşfedenAnne” Serra köşesi var. Haftalık güncellenen yazılarda pekçok yararlı bilgi sunuluyor.
Ücretsiz olarak üye olup arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Pekçok sitede uygulanan yöntemle, davetinizi kabul eden arkadaşınızın ilk alışverişiyle sizin hesabınıza da 20 TL. lik indirim çeki yükleniyor.
Sosyal Medya hesaplarını takip etmek isterseniz:
https://www.facebook.com/unnado
https://twitter.com/unnado
http://blog.unnado.com/
https://www.pinterest.com/unnado/
https://plus.google.com/+unnado/posts

admin

24 Comments

  1. Bebek ürünlerini hem kendim hem de kızım için kullanıyorum. Unnado ise anne, baba ve çocuklar için harika bir alışveriş sitesi bence 😉

  2. Çok güzel bir site gerçekten. Daha önce de Gökçe için alışveriş yapmıştım.
    Yeni alışveriş için ayakkabı reyonunu takipteyim, sevgiler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.