veee ayakkabı serisine başlıyorum :)

Sevgili SheWolf’un birbirinden şahane ayakkabılarını görünce, bütün kıskançlığımla benim neyim eksik ben de böyle bir post hazırlayayım dedim :)))

Fotoğraflarken de kendime çok güldüm..Şimdi burda birbirinden pırıltılı acaip şeyler göreceksiniz ve kafanızda ne şekil bir ben canlanacak bilmiyorum.. Aslında günlük hayatta bu derece kokoş değilim..Arada sapıttığım zamanlar olsa da bir haftayı aynı dümdüz ayakkabıyla ve makyaj yapmadan geçirdiğimi bilirim..Belki işe çok gönülsüz gittiğim için içimden gelmiyor bilmiyorum.. Ama haftasonları, gece çıkarken veya tatilde bu deliliğim had safhaya ulaşabiliyor :))

Neyse çok uzattım…

Kardeşimin düğününü için aldığım lame ayakkabılarımla başlıyorum..Yüksek topuklarına rağmen bir o kadar hafif ve rahatlar..T.Hilmi’de bir yerden almıştım ama neresi hatırlamıyorum..Ayakkabı aldığı yeri unutur mu demeyin, sayıyı abartınca unutuyor insan :))

admin

7 Comments

  1. aman da amannn pek hoş pek bi ışıltılı cnm kadını şık ve güzel yapan önemli detaylardandır ayakkabı, merak ediyorum ve heyecanla takip edicem seriyi 🙂

  2. Ozaman ilk yorumda benden gelsin canım mükemmel görünüyor ayakkabıların..İnsan kıyamaz bunları giymeye.. Bende ekliycemde şu resım cekıp yüklemesi çok sinir bozucu yada ben çok üşengeçim 🙂

  3. Cecilia'cığım tşk ederim çok sevindim beğenmene:)))
    MyPrincessS, tşk.ederim güzel yorumun için, foto konusunda çok haklısın ben Pazar günü saatlerce bunlarla uğraştım..

  4. annemin bana geçen senelerde doğum günü hediyesi aldığı ayakkabı :)) çok severek giyerim hala kendisini

  5. haha yerim senin ben kıskançlığını yaaa 🙂 herkes keşke senin gibi olsa nilgünüm 🙂

    ayakkabı süper tam benlikkk 🙂 ama ayakkabı numaramız uymuo gibi 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.