Veeeeee Çekilişimiz hazır!

Sizler için seçtiğim ürünlerden oluşan çekilişlerimin ilkine başlıyoruz!!!
Kendi kullanıp beğendiğim ve sizlerin de seveceğinizi düşündüğüm ürünlerden seçmeye çalıştım.

Üstteki resimde tüm ürünler  var.

Tek tek sıralamamız gerekirse:

 

– POP Beauty – Chocoholic  far paleti. Bu palet Amerika’dan geldi. Sizin için ayırdığım, isminden de anlaşılacağı gibi kakao tonları 🙂 Paketi açmadığım için detaylı resimleyemedim ancak burada ve burada paletle ilgili yorumları ve swatchları görebilirsiniz.

 

– Pekçok kişide bağımlılık yaratan EOS lip balmımız da Amerika’dan geldi. Pomegranate Raspberry yani Nar ve Ahududu’lu. EOS’larla ilgili hemen herkes fikir sahibi fazla detaya gerek yok sanırım 🙂

 

 

– HC Hair Care Ovex – Hızlı saç kurtarma ve canlandırma terapisi. Bu markanın ürünlerini herkese tavsiye ediyorum, benim de vazgeçilmezim. Eğer denemeyen varsa güzel bir fırsat olabilir.

 

– Essence kozmetik ürünlerini hepimiz çok seviyoruz. Essence’in şirin makyaj çantasıyla birlikte ruj, oje, stick allık ve farı da gelecek.

 

– Dermokil’den yüz maskeleri.

 

– Ve bir çekiliş geleneği kazanan kişiye özel minik sürprizler bu pakete eklenecek.

 

Gelelim nasıl katılacağınıza.
Mutlaka Bloğumun ve Instagram (nily21) hesabımın takipçisi olmanız ve herhangi bir sosyal medya hesabınızda paylaşım yapmanız gerekiyor.

Bu postun altına  hangi isimle takip ettiğinizi, paylaşım linkinizi ve size ulaşabileceğim mail adresinizi göndermeniz yeterli.

Bu çekiliş için 1 haftalık süre yeterli diye düşünüyorum.
Son gün 3 Eylül Çarşamba gece 24.00.
Şimdiden katılan herkese teşekkürler ve  iyi şanslar !

admin

35 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.