Vivense ile “6 Duyu 6 Şehir 6 Showroom”

IMG_6934

Vivense Home&Living ‘in  “6 Duyu 6 Şehir 6 Showroom” konseptiyle başlattığı etkinliklerinin 2. durağı,  9 Mayıs’ta Ankara’da gerçekleştirildi. Blogger arkadaşlarımızla davetli olarak katıldığımız bu farklı etkinlikte çok keyifli dakikalar geçirdik.

Yoğun iş yaşamı nedeniyle günümüzün çoğu dışarda geçiyor. Yorgun argın geçen bir günün ardından evimize gitmek için can atıyoruz. Kendi zevkimize ve yaşam stilimize uygun olarak döşenmiş yaşam alanlarımızda, bize özel saatlerin tadını çıkarmak istiyoruz. Bu nedenle evlerimizi döşerken her ayrıntıya önem veriyoruz.

IMG_6941

Vivense Home&Living,   çok seçenekli mobilya ve dekorasyon ürünleri, kadrosunda bulunan iç mimarlar ve tasarımcıların yaratıcı fikirleriyle,  hayalimizdeki evi oluşturmamıza yardım ediyor. Bu ürünleri en uygun fiyatlarla bizlere sunarken, üreticiden evimize kadar teslimatı da gerçekleştiriyor. Vivense ile ilgili tüm detaylı bilgiye www.vivense.com  sitesinden ulaşabilirsiniz.

IMG_6940

Gelelim etkinlik detaylarına.  Vivense hayatı kucaklayan keyifli yaşam alanları oluştururken, sadece göze değil ruhumuza da hitap etmeyi amaçlayarak bu konsepti oluşturmuş.  #6Duyu6Şehir konseptinin ilk bölümü “Görme” duyusuyla İstanbul Maslak mağazasında başlamış.

İkinci duyu “İşitme” için Ankara’yı seçmişler.  4 farklı senaryo üzerinden 4 farklı yaşam alanı oluşturulmuş. Vivense ekibinin İç Mimarları, her yaşam alanı konseptine uygun müzikler ile bize sunum yaptılar.

IMG_6948

 

İlk alan genç kız yaşam alanıydı. Renkli, enerjik bir alan oluşturulmuş.

 

IMG_6950

 

İkinci alan bekar bir işadamı konseptine göre hazırlanmıştı. Renkler, dokular buna uygun şekilde dizayn edilmiş.

 

IMG_6951

 

Üçüncü alan ailece sakin bir haftasonu  konsepti üzerine hazırlanmıştı.

IMG_6952

 

IMG_6954

Dördüncü ve son alan ise romantik bir akşam yemeği konseptindeydi.

 

IMG_6957

Bu sunumlar, İzmir’de  KOKU, Adana’da TAT, Samsun’da DOKUNMA ve Bursa’da ASTRO olarak devam edecek. Her biri bana çok  çekici gelen bu konseptleri  sosyal medyadan mutlaka izleyeceğim.

IMG_6959

Bizler için çok şık hazırlanmış masada kahvelerimizi içip  ve lezzetli ikramlarımızı tadarken, Vivense ile ilgili merak ettiklerimizi sorup bilgi alma imkanı bulduk. Örneğin Vivense’in geniş ürün seçenekleri arasında zorlanıyorsanız, Vivense iç mimarlarından yardım isteyebiliyorsunuz. Evinizin iç mekan fotoğrafları ve ölçülerini icmimar@vivense.com  adresine gönderdiğinizde sizi ürün seçme zahmetinden kurtarıyorlar.

IMG_7062

Etkinlik sonunda Vivense bizim için hazırladığı çok zarif hediyeleriyle bizi uğurladı. İşitme duyusuna uygun olarak Aslı Tamar Design tasarımı “MUSIC” yazılı scrabble tablosu evimin duvarında yerini aldı bile. Kendilerine bu güzel organizasyon için çok teşekkür ediyorum.

 

 İletişim: info@vivense.com, 0850 480 25 35

Ankara Showroom : Söğütözü Mahallesi 2176. Sokak No:7/89 Platin Tower İş Merkezi  Çankaya / Ankara

trendyandfriendly

12 Comments

  1. konseptler çok tatlı bence sanırım en çok genç kız yaşam alanını sevdim .-)

  2. Çok güzel konseptler. Gerci bizim eve ne yaparsan yap bu kadar derli toplu kalmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.