Yves Rocher Elixir 7.9 Güzellik İksiri

Kaç aydır sıra bekleyen ürünlerimden biri daha. Bu serumu YvesRocher’dan  doğum günü hediyesi 2 al 1 öde gibi bir promosyonda almıştım. Normal fiyatı 79,90,- TL iken bir arkadaşımla birlikte alınca  yarı fiyatı ödemiş oldum. Tatil sonrası cildimin yıpranacağını düşünerek kışa geçiş dönemimde kullanırım diye düşünmüştüm. Yaklaşık 2 haftadır günaşırı kullanıyorum. Bayıldığım ürünlerden biri daha diyebilirim.

Yves Rocher Elixir 7.9 nedir derseniz kısaca  9 patente sahip  yaşlanma karşıtı 7 aktif bileşen barındıran güzellik iksiri diyebiliriz.

Sadece 2 damlayla günlük bakım kreminizin etkilerini (özellikle yaşlanma karşıtı) iki katına çıkartan süper bir buluş.

Nedir bu 7 aktif bileşen:
Elma Oligosidleri
Akasya Reçinesi
Yeşil Pirinç İnositolü
Tara  Glaktosidleri
Aloe vera Polyosidleri
Aphloia Mangiferine
Bettevare Betaine 
bunların yanında içeriğinde papatya suyu da bulunuyor.

Bazıları uzaylı ismi gibi ama bu bileşenlerin ortak özelliği  kırışıkları azaltmaları, cildi arındırmaları, yenilemesi, sıkılaştırması, aydınlatması, canlandırması , koruyup yatıştırması…
Bütün bunları 2 damlacık yapıyor mu derseniz, evet yapıyor!

Temizlenmiş cilde günlük bakım kreminden önce 2 damla sürün diye tavsiye edildi, ancak 2 damlayı bütün yüzüme yediremediğimden  kremimle  karıştırıp sürüyorum. 
Normalde sabah akşam kullanılabiliyor. Çok fazla yıpranma, kırışık gibi sıkıntılarım olmadığından    gün aşırı gece kremiyle birlikte kullanmayı tercih ettim.  Yıl içinde birkaç kez  1 aylık kür şeklinde kullanılabileceği önerilmiş. Bu şekilde bu ürünün beni epey götüreceğini düşünüyorum. Bittiği anda da yenisini alırım 🙂

Formülünde paraben yok, dermotolojik olarak test edilmiş ve  tüm cilt tipleri için uygun.

İçeriğini merak edenler için :

admin

11 Comments

  1. Ben de 31 Ekim Kelebek indiriminde aldım ve bayılarak kullanıyorum. Bana 1 damla önerildi. Her gün sabah-akşam kullanıyorum ve 1 haftada cildimde çok şey fark etti! Kür olarak kullanılması ürüü gerçekten ekonomik yapıyor bence de.

    Güle güle kullanın.

  2. Tavsiyen üzerine ben de aradığım ürün budur dedim ve hemen aldım… Etkilerini en kısa zamanda yazacağım.. Teşekkürler….

  3. içeriğinde her cilt tipine uygun olduğu yazılı..ancak şahsi fikrimi sorarsanız, yaşlanma karşıtı bir formül olduğu için çok genç ciltlerde kullanmaya gerek olduğunu düşünmüyorum..yine de firmaya soracağım yaş sınırını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.