Zaful Çanta Alışverişim!

 

Özellikle sıcak yaz aylarında, çantanın ağırlığından hoşlanmayanlar için çapraz çantalar büyük rahatlık. Ben de ZAFUL sitesinde gördüğüm birbirinden güzel “Crossbody” çantalara karşı koyamayıp minik bir alışveriş yaptım.

 

Buckle Strap Color Block Print Crossbody Bag

Çanta 20 cm x 30 cm ebatlarında. Rengi bordoya yakın bir kırmızı deri, kapağı ise kahverengi süet. Dikişleri , işçiliği gayet güzel.

 

Mıknatıslı kapağın altında fermuarda kullanılarak yeterli güvenlik sağlanmış. Ben sürekli çantamı açık unuttuğumdan  ekstra güvenlik iyi oluyor 🙂  İçinde biri fermuarlı biri açık olmak üzere iki cep bulunuyor.

 

 

Benim çantayı almamda en büyük etken ise  rengarenk desenlerle süslenmiş sapı oldu. Bildiğiniz gibi bu sene farklı tasarımlardaki çanta sapları çok moda. Hatta çanta haricinde tek saplardan da satın alarak, çantalarınızı modifiye edebiliyorsunuz. Bu renkli saplar sayesinde çantalarınız her kıyafetinizle uyum sağlayabiliyor.

 

 

Çantamı beğendiyseniz ve  siz de farklı tarzda çantaları seviyorsanız ZAFUL sitesinde uygun fiyatlarla bol seçenek mevcut.  Alışverişinizi ve yorumlarınızı benimle de paylaşmayı unutmayın 🙂

 

trendyandfriendly

10 Comments

  1. rengine ve özellikle sapının o güzelliğine bayıldım güle güle kullan canım sevgiler :-))

  2. Çanta harika görünüyor Özellikle rengarenk sapına bayıldım tam baharlık

  3. Yakından çok daha güzel görünüyor. Malzemesi gerçekten kaliteli, güle güle kullan şekercim ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.