Clinique Beyond Perfecting 24 Saat Süper Kapatıcı Concealer

Beyond Perfecting 24 Saat  SuperKapatıcı Concealer

Ocak 2018’den itibaren Clinique Satış Noktaları’nda

 

Tüm gün –ve tüm gece- kusursuz bir cildin de ötesi için  Yeni Beyond Perfecting 24 Saat Super Kapatıcı Concealer ile tanışın. 24 saatte çok şey olabilir, neden gün içerisinde silinen bir kapatıcı da bunlardan biri olsun ki?

Sabah kahvesinden akşamüstü toplantılarına, gece yarısına uzayanpartiler için 24 saat boyunca ihtiyaçlarınıza çözüm olacak 24 saat süren kapatıcılık. Üstelik sadece koyu gözaltlarını değil, cilt tonu eşitsizliklerini, cilt kusurlarını, sivilce izlerini, çizgi ve kırışıklıkları – gözeneklerinizi tıkamadan ve cildinizde ağırlık yapmadan- anında kapatır.  Tam kapatıcı ve doğal mat bitişe sahiptir.

Yeni  Beyond Perfecting 24 Saat  Super Kapatıcı Concealer neden diğer kapatıcılardan farklıdır?

-Yağsızdır.

-24 saat kalıcıdır.

-Terleme ve neme dayanıklıdır.

-Bulaşma yapmaz.

-Suya dayanıklıdır.

-Tam kapatıcılık sağlarken aynı zamanda cildi nemlendirir.

Nasıl kullanılır?

Tüm gün kalıcı ve dayanıklı formül elde edilmek için bir araya gelen polimer ve silikonlar bir arada çalışır. Kapatmak  istediğiniz noktaya parmak uçlarınızla ya da bir fırça yardımıyla ince bir tabaka şeklinde uygulayabilirsiniz. Ürün kuruduktan sonra 24 saat boyunca kalıcı, terleme ve suya dayanıklı bir film tabakası oluşturur. Artık hazırsınız.

1 renk düzenleyici + 6 renk.

8g,  99 TL.

Alerji Testinden Geçmiştir ve %100 Parfümsüzdür.

Bu ne demek? Tüm ürünlerimizi 600 kişi üzerinde 12 defa test ediyoruz. Eğer bu 7200 uygulamanın birinde dahi alerjik bir tepkiyle karşılaşılırsa, ürünlerimiz yeniden formüle edilir.

trendyandfriendly

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.