ShGlam Saç Bakım Maskesi

WP_20150830_21_18_51_Pro

 

Bazı Kore ürünlerini oldukça severek kullanıyorum. Vaadlerini yerine getirmesinin yanında, şirin ambalajları ve pratik kullanımları da tercih etmeme sebep oluyor.

Bu ürünlerden birisi de ShGlam Saç Bakım Maskesi oldu!

 

WP_20150831_22_10_17_Pro

 

Maske tek kullanımlık bu şirin paketle geliyor. Bone şeklinde hazırlanmış  bu nedenle çok kolay uygulayabiliyorsunuz. Özellikle benim gibi uzun saçlıysanız  bu pratik uygulama  çok hoşunuza gidecek.

 

WP_20150831_22_11_18_Pro

 

Yıkanmış saçınıza nemliyken boneyi takıyorsunuz. Yapışkan bant yardımıyla başınıza göre ayarlıyorsunuz. 15 dk. saçınızda bekletip duruluyorsunuz. Kullanımı bu kadar basit.

 

WP_20150831_22_15_44_Pro

 

İçeriğinde zengin Camelia yağı, arı sütü, siyah fasulye özü  bulunuyor.  Bone sayesinde yarattığı buhar etkisiyle maske  saçınıza daha iyi nüfuz edebiliyor. Bone başınızdayken hafifçe masaj yaparak ürünün saç diplerinize daha iyi nüfuz etmesini sağlayabilirsiniz. Böylece saçınızı kökten besleyerek daha parlak ve  dolgun görünmesini sağlıyor.

 

 

WP_20150830_21_19_08_Pro

 

Ben daha paketi açar açmaz banyoya dolan mis gibi kokuya bayıldım. Bonenin içindeki ürünün benim saçlarıma yeterli gelmeyeceğini  düşünmüştüm ancak düşündüğüm gibi olmadı. Duruladıktan sonra saçlarım yumuşacık oldu, oldukça rahat tarandı ve o güzel koku bir süre saçımda kaldı.  Pratik ambalajı ve uygulama rahatlığı nedeniyle özellikle tatillerde yanımdan ayırmamayı düşünüyorum.

Bu ürünü detaylı incelemek ve satın almak  için alisverisbaykusu.com ‘a bakabilirsiniz.

indir

 

 

 

 

trendyandfriendly

24 Comments

  1. Öncelikle ambalaja bayıldım. Bu maskeyle saçım guzellesecekse ben de isterim.

  2. Ambalajıyla beni benden aldı ki zaten, Uzak Doğu beni çağırıyor ^.^
    Yumuşaklığını seni yakından gördüğümde bir test edeyim bakiyiiiim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.