Avon Loaded Likit Ruj koleksiyonu incelemesi

 

Bu hafta #birürünüçyorum yazılarımızda Avon‘un yeni Loaded Likit Ruj koleksiyonu var.

Bu yeni koleksiyon ıslak görünümlü parlak dudaklar için tasarlanmış. İçinde dudakları nemlendirmek için besleyici yağlar bulunuyor. Daha önce Avon’un dudak bakım yağlarını deneyip sevdiyseniz bu koleksiyonu da seversiniz.

 

 

Koleksiyonda 4 farklı renk var. Erik tonlu Sparkle On Plum, kırmızı tonlu  Bit Of Red, nude tonlu Spread The Nude ve canlı turuncu tonlu Touch of Coral. Bu renkler bir ruj gibi opak yani örtücü değil. İçinde sim/pırıltı bulunmayan,  hafif renk veren parlak gloss şeklinde.

 

 

 

Damla şeklindeki sünger aplikatörü  yeterli ürün alınmasını ve düzgün şekilde dağıtılmasını sağlıyor. Bu şekilde dudaklara dolgun bir görünüm veriyor.

 

 

Yapışkan bir dokusu yok ve her gloss gibi bunlar da kalıcı  değil. Birşeyler yiyip içtikten sonra tazelemek gerekiyor.  Hafif şekerli bir tadı var. Glosslarda pek sevmediğim bir özellik olsa da beni çok rahatsız etmedi. Ancak bu konuda hassasiyetiniz varsa uyarmak isterim.

 

 

Kış mevsiminde mat rujların kadife görünümünü sevsem de,  yazın  glossların dudaklarıma verdiği yumuşaklık ve parlaklığı tercih ediyorum. 4 rengini de çok sevdim. Avon Eylül kataloğunda indirimli fiyatları 25.99 TL.

Şu maskelerden biran önce kurtulabilsek ve gönlümüzce rujlarımızı sürebilsek keşke.

Sevgili Gül’ün bu koleksiyonla  ilgili  yorumlarını  okumak için

http://www.buraliolmayanlarlokali.com/

 Sevgili İrem’in  yorumlarını okumak için

http://audreyinsekerleri.blogspot.com/

trendyandfriendly

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.