Ducray Ürünleri !

 

 

Ducray, 1930’lu yıllarda Albert Ducray tarafından ilk olarak şampuan üretimi ile ortaya çıkmış dünyaca ünlü bir dermokozmetik markasıdır.Albert Ducray’ın babasının kuaför olması ve o dönem kullanılan şampuanların çok kötü olması sonucu bu durum Ducray’ın dikkatini çekmiş ve buna çözüm olabilecek şampuanlar geliştirmeye başlaması ile Ducray markasının temelleri atılmaya başlanmıştır. İlk olarak şampuan üretimi ile başlayan marka günümüzde cilt ve saç bakımı üzerine geliştirdiği birçok ürünü uluslararası piyasaya sunmaktadır. 1985 yılından itibaren girdikleri cilt bakım ürünleri pazarında müşterileri tarafından çok beğenilen DUCRAY Dermatoloji Laboratuvarları şu anda cilt, saç derisi ve saç bakımında 60’dan fazla ürün sunmaktadır.

Ünlü Fransız dermokozmetik markası Pierre Fabre Dermatoloji ve Kozmetoloji Araştırmaları Merkezi ile ortaktır. Aynı zamanda sağlık uzmanları, uzman doktorlar ve eczacılarla da işbirliği içindedirler ve Ducray Dermatoloji Laboratuvarları yaptığı tüm araştırmaları saç ve cilt sağlığının korunması, iyileştirilmesi ve güzelleştirilmesi üzerine adamıştır. Özellikle çalışmalarını saç ve cilt yapısının mükemmel şekilde anlaşılması üzerine kuran firma Pierre Fabre Araştırma Merkezi ve bu alanda üst düzey uzmanlar tarafından elde edilen sonucu geliştirdiği ürünler ile tüketicilerin saçlarına veya cildin ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulma olanağı verir. Bunun dışında ürünlerinin geliştirilmesi için sistematik bir program yürüten firma her zaman kusursuz ürünler sunmak için dermatolojik gözetim altında klinik çalışmalarla ürünleri değerlendirerek tüketicilerine en güvenilir ürünü sunar.

60’dan fazla ülkede satışa sunulan Ducray ürünleri sorun, cilt veya saç tipi ne olursa olsun size en iyi çözümü sunar. Ducray dermokozmetik markası saç dökülmesi, kepek sorunu, cilt lekeleri, aşırı cilt kuruması, kaşınma, batma veya yanma gibi cilt sorunları, bebek bakımı, tıkanmış gözenekler, cilt üzerinde aşırı yağlanma, tahriş ve kızarıklık gibi birçok soruna karşı ürün geliştirmektedir. Özellikle bu tip cilt ve saç problemleri yaşayanlar başta olmak üzere günümüzde herkes daha sağlıklı, bakımlı ve güzel bir görüntüye kavuşmayı hayal eder ve bunun içinde çözüm arayışına girerler. Fakat kullanılan yanlış ürünler sonucu sorunlara çözüm bulunamaz ve yeni sorunlara da sebebiyet vererek cilt ve vücut sağlığının olumsuz etkilenmesine yol açarlar. Bu tip durumlar ile karşılaşılmaması için önemli olan doğru cilt tipi veya sorun için doğru ürünün tercih edilmesidir. Bu konuda müşterilerinin yardımına koşan dünyaca ünlü dermokozmetik devi Ducray size en doğru sonuçları alabilmeniz için en iyi ürünler ile hizmet verir.  Cildin günlük ihtiyaçlarını karşılayacak ve cilt dengesinin korunmasını sağlayacak şekilde tasarlanmış ve doğal içerikli herhangi bir kimyasal madde içermeyen formülleri sayesinde size cildinize hak ettiği özeni gösterir. Ducray dermokozmetik markası müşteri memnuniyetine ve kalite anlayışına verdiği önem ve aldığı olumlu sonuçlar sayesinde de tüm dünyada ki müşterileri tarafından diğer markalardan bir adım öne geçmeyi başarmıştır. Cilt sorunları üzerinde etkili sonuçlar almanın yanında sorunların tamamen giderilmesini sağlayan ürünleri ile de cilt problemlerini kökünden çözer.Cilt bakım ürünlerinin yanında saç bakım ürünlerinde de DurcayAnaphase serisi ile son derece iddialı olan marka saç dökülmesi, kepek sorunu, yağlanma, saç kırılması, saçın formunu kaybetmesi gibi sorunları gidermeye etkili çözümler sunar. DucrayAnaphasesaç metabolizması için gerekli vitamin ve mineralleri saçınıza sağlar. Farklı saç sorunlarına ve saç tiplerine göre geliştirdiği özel içerikli formülleri, yumuşak, ipeksi dokusu ve kremsi yapısı sayesindeki formülü ile kullanımı kolay saç bakım ürünleri yardımıyla saç bakımınızı kolaylaştırır ve saçlarınıza hak ettiği değeri verir.

 

Ducray ürünlerini aşağıdaki linkten indirimli olarak alabilirsiniz:

 

https://www.narecza.com/ducray

trendyandfriendly

3 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.