MIZON Hyaluronic Ultra Suboon Nemlendirici Krem

 

Artık çoğumuz uygun fiyatlı,temiz içerikli ve ne vaadediyorsa yerine getiren Kore kozmetiklerini  seviyoruz. Ben de bugün blogumda böyle bir ürünü sizlerle paylaşacağım.

Bir süre önce birçok K-beauty ürünüyle bizleri buluşturan justinbeauty  sitesinden güzel bir kargo almıştım. Bu ürünlerden çoğunu denedim. Sizlerle ilk paylaşmak istediğim ürün MIZON Markasına ait hyaluronik asit içeren  bir nemlendirici krem : Ultra Suboon Cream!

 

 

Bu krem 45 ml. lik plastik tüpte geliyor.  İçinde %30 oranında hyalüronik asit bulunuyor. Artık hepimizin bildiği gerçek hyaluronik asit demek nem demek! Bu krem cildin nem ihtiyacını karşılarken içeriğindeki cilt yatıştırıcı doğal kompleksler de cildi dış etkenlere karşı koruyor, hassas ciltleri yatıştırıyor ve sıkılaştırıyor.

 

 

Tüm bunların yanında paraben, parfüm, yapay renklendirici içermiyor.

Özellikle yaz sıcaklarında cildimde ağır kremler kullanmaktansa, hafif yapılı ürünleri tercih ediyorum. Bu anlamda bu kremi çok başarılı buldum. Hatta karma ciltler de rahatlıkla kullanabilir. Çok kuru ciltlere  kış mevsiminde yeterli gelmeyebilir, ancak serum desteğiyle rahatlıkla kullanılabilir. Kolayca emilen, cildi yağlandırmadan yumuşacık yapan bir krem. Justinbeauty sitesinde şu anda %34  indirimde bulunan bu ürünü 72.90 TL ye alabilirsiniz.

 

 

 

Sizin denediğiniz, tavsiye edebileceğiniz Kore ürünleri varsa yorumlarınızda paylaşın lütfen!

 

 

 

trendyandfriendly

11 Comments

  1. Hyaluronic asit içeren bir kreme göre fiyatı fena değilmiş etkileri de iyiyse bakayım buna ..

  2. İçeriğinde ki hyaluronic asit oranı gayet iyiymiş. İndirimdeyken bakmalı ..

  3. keşke kore ürünleri vs daha uygun fiyatlara ülkemize gelse. Dolarda artınca bakılmaz olmaya başladılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.