New Well Make up 7 in 1 Bioherbal Maskara

 

New Well Makeup, yepyeni maskarası 7in1 Bioherbal Maskara ile oldukça  iddialı bir giriş yaptı.

İçinde 7 değişik ve özel yağ bulunan, düzenli kullanımda kirpikleri besleyen Bio-herbal maskarayı yakından inceleyelim.

 

 

Maskaranın formülü oluşturulurken, hem cildimiz, hem de kaş ve kirpiklerimiz, hatta saçlarımız için çok faydalı olan değerli yağlardan faydalanılmış. Avokado, tatlı badem yağı, macadamia yağı, argan yağı, kızıl yonca özü, E vitamini ve keratin ile Türkiye’nin “ilk organik  ve bitkisel karışımlı maskarası” olma  özelliğini taşıyor.

 

Kirpiklere 2 kat uygulandığında liftin etkisi veren maskara, kirpiklerin ipeksi bir görünüme sahip olmasını sağlıyor.

Esnek yapıdaki  kıl fırçasıyla en minik kirpiklerinize bile ulaşabiliyor. Kirpiklerinizi tarayıp tek tek ayırıyor. Lifting etkisini çok sevdim.  Maskaranın yoğun bir yapısı var. 2. Kattan sonra verdiği dolgunlaştırma  etkisi de güzel. Ancak çok fazla uzatma etkisini yok. Benim gibi kısa ve zayıf kirpikleriniz varsa ve hacimli uzun kirpikler seviyorsanız bu maskara ancak günlük kullanım için uygun. Temizlemesi de oldukça kolay.

Kirpiklerimi sertleştirmeden belirginleştirmesi ve aynı zamanda bakım yapması severek kullanmamı sağladı. Bakım anlamında henüz büyük bir fark gözlemlemedim, ancak kirpiklerimi dökmediğini söyleyebilirim.

 

Newwell makeup 7 in 1 Bio-herbal maskara ile ilgili  detaylı bilgiye kendi sayfasından ulaşabilir;  yine bu sayfadan veya Rossmann mağazalarından satın alabilirsiniz.

 

trendyandfriendly

3 Comments

  1. İddia ettiği gibi kirpikleri besleyip, uzatırsa baz maskara gibi kullanmaya devam edebilirim 🙂

  2. bakım yağlarının da etkisini görmek için bu ara sürekli kullanıyorum günlük olarak iyi buldum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.