Zaful ‘dan Neler Aldım

Seyahati çok seven biri olarak sırt çantalarına özel ilgim olduğunu her fırsatta belirtiyorum. ZAFUL ‘dan yaptığım alışverişte de çantaları incelerken ilk dikkatimi çekenler sırt çantaları oldu. Seçimlerimi yaptım ve siparişim tam 10 günde elime ulaştı. Bu hıza bayıldım!

Siyah deri üstüne krem ve bej geometrik parçaları olan çantam  ortalama  30*50 cm boyutlarında. Deri kalitesini çok beğendim, yumuşacık.

Color Block Geometric Pompom Backpack

Biri önce biri arkada iki fermuarlı cebi, ayrıca içinde bir fermuarlı bir de bölmeli cepleri bulunuyor. Bu yönden oldukça kullanışlı. Fermuarları da kaliteli metalden yapılmış, kolayca kırılacak gibi durmuyor.

Ayarlanabilir sapları tamamen deri değil, oldukça sağlam bir malzemeyle birlikte kullanılmış. Bu şekilde yıpranma payı en aza indirilmiş.

 

Çantayı klasik görünümden kurtaran çok şeker aksesuarları bulunuyor. Ponpon aksesuar çılgınlığını bu tatlı ayıcıkla sürdürebilirim.

Beklediğimden çok daha kaliteli bir çantam oldu, severek kullanacağım.

Tabii seyahatten söz açılmışken, bu tatlı bilekliği de kaçırmadım. Üstünde minik bir uçak, dünya ve pasaport bulunan bileklik sizce de çok tatlı değil mi?

 

Travel Globe Airplan Design Charm Bracelet

Yaklaşan Sevgililer Günü için ZAFULda çok uygun fiyatlarla bol seçenekler sunulmuş. Bence acele ederseniz “ZAFUL Valentines Day 2018” grubundan  kendiniz ve sevdikleriniz için güzel ve uygun fiyatlı ürünler seçme şansınız var.

 

trendyandfriendly

22 Comments

  1. Ne güzel bir alışveriş buu, çantaya bayıldım. Ben de hep dikişlerine ve fermuarlarına dikkat ederim çantanın. Güle güle kullan canım☺️

  2. Çantanda çok hoşmuş ama bilekliği daha çok beğendim. Hepsini güle güle kullan canım

  3. Ne güzel şeyler almışsın, güzel günlerde kullan canım.. Sırt çantasını bayıldım ama ponponlu süsüne daha çok bayıldım :)))

  4. Çantaya bayıldım, çok kullanışlı, bileklik ise harika, ben nasıl görmemişim bunu 🙂
    Güzel günlerde kullan tatlım 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.